قیمت باتری زیتکس ZITEX

فروش باطری زیتکس

 

امداد باتری غلامی، عنوان نماینده رسمی باطری زیتکس (شرکت برنا باطری)، نماینده سپاهان باطری و باتری صبا، نماینده مجار فروش باطری های ولگا نیرو گستران خراسان و نیز باتری های کره ای بوده و کلیه باتری های این مرکز اعم از باتری های ایرانی و کره ای دارای کارت گارانتی معتبر می باشند.

 

لیست قیمت خرید باتری زیتکس برنا باطری با گارانتی معتبر مشخصات باتری زیتکس

فروشگاه امداد باتری غلامی، مرکز توزیع، نصب، تعویض و فروش انواع باتری و نیز عرضه کننده باتری زیتکس برنا باطری در آمپرهای گوناگون برای خودرو شما می باشد.

باطری زیتکس  ZITEX از نوع باتری های اتمی خشک بوده و محصول شرکت برنا باتری می باشد.

 

این باتری در آمپرهای مختلف از قبیل 50 آمپر – 55 آمپر – 60 آمپر -66 آمپر – 70 آمپر – 74 آمپر – 100 آمپر – 120- آمپر – 150 آمپر  و 200 آمپر برای کلیه خودروهای سبک و سنگین تولید و عرضه می شود.

شایان ذکر است که این باتری برای انواع خودروها و محصولات شرکت های تولید کننده خودروی ایرانی از قبیل ایران خودرو ، پارس خودرو ، مدیران خودرو ، سایپا و نیز انواع پژو، انواع پراید ، انواع سمند ، ال۹۰ ، ام وی ام و غیره قابل استفاده می باشد.

 

خرید باتری زیتکس از نمایندگی فروش باطری خودرو

کارشناسان فنی فروشگاع امداد باطری غلامی، جهت انتخاب بهترین باتری برای خودرو شما، آماده ارائه راهنمایی می باشند. جهت خرید، نصب، تعویض و یا استعلام آخرین قیمت باتری ماشین با فروشگاه امداد باتری غلامی تماس حاصل نمایید.

شایان ذکر است جهت تعویض باتری خودرو، مشتری می بایست باتری داغی را تحویل واحد مربوطه نماید. جهت خرید باتری به صورت اینترنتی می توانید از بزرگترین فروشگاه اینترنتی باتری ماشین دیدن نمایید. در صورتی که نیاز به مشاوره برای انتخاب و خرید بهترین و مناسبت ترین باتری برای خودروی خود می باشید، می توانید با شماره تلفن های زیر از مشاوره کارشناسان ما به صورت رایگان استفاده نمایید.

 

گارانتی باطری زیتکس

باطری های زیتکس دارای گارانتی 12 ماهه از شرکت برنا باطری می باشند. این باطری های از کیفیت بالایی برخوردار بوده و در آمپرهای مختلف تولید و روانه ی بازار باطری می شوند. این باطری ها بر اساس جدیدترین تاریخ مصرف به مشتریان گرامی عرضه می شود.

 

لیست قیمت باتری زیتکس در آمپرهای مختلف:

ذکر این نکته ضروری است که قیمت ها با دریافت باتری داغی ( باطری اسقاطی ) درج شده است. در صورت نداشتن باطری کهنه، به ازای هر آمپر 6,000 تومان از مشتری دریافت می شود.

 

 

مشخصات محصول
قیمت با دریافت باطری اسقاطی (برحسب تومان)
50 آمپر سیلد زیتکس
ناموجود
55 آمپر سیلد زیتکس
ناموجود
60 آمپر سیلد زیتکس
ناموجود
66 آمپر سیلد زیتکس
ناموجود
 60-68 آمپر سیلد زیتکس
ناموجود
60-69  آمپر سیلد زیتکس
ناموجود
74 آمپر سیلد زیتکس
ناموجود
24-70 آمپر سیلد زیتکس
ناموجود
29-70 آمپر سیلد زیتکسناموجود
 88 آمپر آبخور زیتکس
ناموجود
 100 آمپر آبخور زیتکس
ناموجود
 120 آمپر آبخور زیتکس
ناموجود
 150 آمپر سیلد زیتکس
ناموجود
200 آمپر آبخور زیتکسناموجود

 

برای خرید بهترین و مناسب ترین باتری برای خودرو خود، اعم از باتری ایرانی و یا خارجی، همنیطور برای انواع خودروهای ایرانی یا خارجی و یا اطلاع از آخرین قیمت باتری خودرو در بازار، با کارشناسان ما با شماره های زیر تماس حاصل نمایید :

 

021-55363510

 

021-55363511

 

تلفن همراه: 09121500560