باتری داغی و ضایعاتی و اسقاطی

خرید و فروش باتری داغی و ضایعاتی باطری کهنه

 

خرید و فروش باطری کهنه و فرسوده و ضایعاتی و مستعمل و باطری داغی همانطور که می دانيد، باتری اتومبيل قطعه ای نيست که در صورت فرسوده و خراب شدن، دور انداخته شود. شرکت های توليد کننده ی باطری از باتری داغی حداکثر استفاده را می برند و آن را طی فرآیندهایی در کارخانه دوباره بازيافت می کنند.

 

تعویض باتری کهنه با باطری نو

مرکز امداد باطري ايرانیان، در راستای اصل مشتری مداری آماده خريد باتري داغي و فرسوده مشتريان محترم مي باشد و امکان تعويض باتری نو با کهنه را برای مشتريان فراهم آورده است. قيمت رسمی باتری داغی در برابر هر آمپر باتري فرسوده در بازار تعيين می شود.

 

خرید و فروش باطری داغی و ضایعاتی و کهنه

چنانچه تصميم به خريد باتری نو داريد، به هنگام خريد باطری خودرو، باتري فرسوده و کهنه اتومبيل خود را به واحد فروش اين مرکز ارائه دهيد. کارشناسان ما براساس آخرين قيمت باتری خودرو در بازار، قيمت باتري ضايعاتی را از قيمت باتری نو کسر کرده و مشتری فقط مابه التفاوت آن را پرداخت می نمايد.

جهت خرید انواع باتری ایرانی و خارجی از وب سایت امداد باتری ایران دیدن نمایید. جهت خرید اینترنتی باطری ماشین یا اطلاع از قیمت به روز باطری انواع خودروهای ایرانی در برندهای ایرانی و خارجی در آمپرهای گوناگون، از وب سایت بازار باتری به نشانی http://www.bazarbattery.com دیدن نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از مناسب ترین و بهتری باطری برای خودروی خود، با کارشناسان امداد باطری ایران با شماره های زیر تماس حاصل نمایید. مشاوران ما در این مرکز آماده ی ارائه راهنمایی و مشاوره در زمینه مناسب ترین باتری برای خودروی شما می باشند.

 

۰۲۱-۵۵۳۶۳۵۱۰
۰۲۱-۵۵۳۶۳۵۱۱
۰۹۱۲۱۵۰۰۵۶۰

 

باتری داغی, باطری ضایعاتی باطری فرسوده