باتری داغی – باطری ضایعاتی

باتری داغی و ضایعاتی

 

تعویض باتری کهنه با باطری نو توسط امداد باتری ایران

 

همانطور که مي دانيد، باتري اتومبيل قطعه اي نيست که در صورت فرسوده و خراب شدن، دور انداخته شود. شرکت هاي توليد کننده ي باطري از باتري داغي حداکثر استفاده را مي برند و آنرا دوباره بازيافت مي کنند.

مرکز امداد باطري ايران، در راستاي اصل مشتري مداري، آماده خريد باتري داغي و فرسوده مشتريان محترم مي باشد و امکان تعويض باتري نو با کهنه را براي مشتريان فراهم آورده است. قيمت رسمي باتري داغي در برابر هر آمپر باتري فرسوده تعيين مي شود.

چنانچه تصميم به خريد باتري نو داريد، به هنگام خريد باطری خودرو، باتري فرسوده و کهنه اتومبيل خود را به واحد فروش اين مرکز ارائه دهيد. کارشناسان ما، براساس آخرين قيمت باتري خودرو در بازار، قيمت باتري ضايعاتي را از قيمت باتري نو کسر کرده و مشتري فقط مابه التفاوت آن را پرداخت مي نمايد.

 

خرید باطری ماشین

جهت خرید انواع باتری ایرانی و خارجی از وب سایت امداد باتری ایران دیدن نمایید. جهت خرید اینترنتی باطری ماشین یا اطلاع از قیمت به روز باطری انواع خودروهای ایرانی در برندهای ایرانی و خارجی در آمپرهای گوناگون، از وب سایت بازار باتری به نشانی http://www.bazarbattery.com دیدن نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از مناسب ترین و بهتری باطری برای خودروی خود، با کارشناسان امداد باطری ایران با شماره های زیر تماس حاصل نمایید. مشاوران ما در این مرکز آماده ی ارائه راهنمایی و مشاوره در زمینه مناسب ترین باتری برای خودروی شما می باشند.

۰۲۱-۵۵۳۶۳۵۱۰

۰۲۱-۵۵۳۶۳۵۱۱

۰۹۱۲۱۵۰۰۵۶۰