باتری یو پی اس – فروش باطری UPS

فروش باطری یو پی اس ( باتری UPS )

 
مرکز امداد باتري ايران، آماده ارائه و فروش انواع باتري يو پي اس (ups) از جمله باتری های زیر در آمپرهای مختلف از جمله ۴۲ آمپر، ۶۵ آمپر، ۱۰۰ آمپر، ۱۵۵ آمپر، ۲۰۰ آمپر، ۲۲۰ آمپر، ۲۵۰ آمپر، ۳۰۰ آمپر، ۳۵۰ امپر، ۴۲۰ آمپر، ۶۰۰ آمپر، ۱۰۰۰ آمپر، ۱۵۰۰ آمپر، ۲۰۰۰ آمپر ۳۰۰۰ آمپر می باشد:

برند يو پي اس گلوبال راکت کره جنوبي

يو پي اس آنلاين

يو پي اس ويژن

نيوتک

يو پي اس سيلد اسيد

يو پي اس هيتاکو (Hitaco ups)

اين نوع باتري ها داراي کيفيت بالا و طول عمر زياد مي باشند.

جهت تهيه انواع باطري يو پي اس (UPS) در استانداردهاي بين المللي معتبر و مناسبت ترین قیمت، با مشاوران اين مرکز تماس حاصل نماييد.

 

انواع باتری های قابل استفاده در UPS

انواع باتری شامل : سرب اسید ، نیکل کادمیم ، لیتیوم و سیلور آلکالین می باشند.
مناسب ترین نوع باتری برای UPS نوع سرب اسید (lead – acid) می باشد و بیشتر با درپوش کاملا بسته که نیاز به سرویس و نگهداری ندارد و با ولتاژ ۱۲V استفاده می گردد. البته در آمپر ساعت بالا از ۲ ولتی استفاده می گردد در جاهایی که نیاز به طول عمربالاتر از ۱۰ سال باشد. معمولا از نیکل کادمیم استفاده می گردد. برای دستگاه یو پی اس بهترین نوع باتری خشک می باشد که مزایای آن عبارتست از : طول عمر بالا، عدم نیاز به نگهداری و سرویس و عدم تولید بخار اسید.

جهت خرید باتری یو پی اس در کمترین زمان ممکن و سهولت در امر خرید، می توانید از باتری های عرضه شده در فروشگاه اینترنتی بازار باتری دیدن نمایید. این فروشگاه دارای انواع باتری برای انواع خودروهای معمولی، خودروهای ایرانی و خودروهای خارجی، انواع خودروهای سنگین، باتری ups و … می باشد.

برای انتخاب باتری مناسب برای خودروی خود و یا استفاده از راهنمایی و مشاوره رایگان کارشناسان مرکز امداد باتری ایران، با کارشناسان ما با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید.

 

۰۲۱-۵۵۳۶۳۵۱۰

۰۲۱-۵۵۳۶۳۵۱۰

 ۰۹۱۲۱۵۰۰۵۶۰