نمایندگی فروش باتری خودرو پراید

 

امداد باتري ايرانیان، مرکز فروش ، پخش و توزيع باتري اتمی خودرو پرايد مي باشد. باتری مناسب پراید فروش باطری اتمی پراید
تمامي باطری های ایرانی و کره ای اين مجموعه دارای گارانتی معتبر بوده و در صورت درخواست مشتريان تهراني، براي آنان به آدرس درخواست شده، ارسال مي شود. باطری های اين مجموعه مناسب برای انواع خودروهاي پرايد در آمپرهای مختلف برای مدل هاي زیر می باشد:
پرايد 111
پرايد 131
پرايد 132
پرايد 141
پرايد 151 (پرايد وانت)

باتری های این مرکز برای کلیه خودروهای داخلی و وارداتی قابل استفاده بوده و در تمامی آمپرها به مشتریان گرامی عرضه می شود . جهت تهيه باطری اتمی، تعويض باتری ماشین و نصب و یا انتخاب مناسبت ترین باتری برای خودرو پرايد و یا سایر خودروها با قيمت مناسب، کيفيت بالا و به صورت جزئي يا عمده با همکاران ما در واحد فروش تماس بگيريد.

 

مناسب ترین باطری اتمی پراید سایپا

نمایندگی فروش باتری های صبا و سپاهان باتری و نیرو گستران خراسان

فروشگاه امداد باتری ایرانیان، نمایندگی رسمی فروش باتری های صبا باتری و سپاهان باتری و شرکت نیروگستران خراسان (باتری ولگا) می باشد. علاوه بر این نمایندگی فروش باتری های باکیفیت پوما کره جنوبی است. فروش باتری ماشین در این مرکز در تمام آمپرها و بر اساس جدیدترین تاریخ باطری به مشتریان گرامی عرضه می شود. باتری های ایرانی و خارجی این فروشگاه دارای شش ماه گارانتی معتبر می باشند.

 

تماس با کارشناسان امداد باتری ایرانیان :

برای تماس با کارشناسان فروش و کارشناسان فنی این شرکت و یا خرید باطری پراید می توانید از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید :

 

تماس: 55363510-021

021-55363511

 

تلفن همراه: 09121500560

تازه ترین مقالات