قیمت باتری راکت Rocket

مشخصات باتری راکت Rocket

 

باتری راکت که در بازار به باتری روکت نیز معروف است یک باتری ایرانی محصول شرکت نیرو گستران خراسان می باشد. همانطور که می دانید شرکت نیرو گستران خراسان که به عنوان اولین تولید کننده باتری های سرب- کلسیم (باتری سیلد کلسیمی) در کشور مطرح است در سال ۱۳۸۰ به منظور تامین نیاز ایران خودرو و بازار یدک شروع به کار نمود.

شرکت امداد باتری ایران، به عنوان نماینده رسمی فروش باتری راکت شرکت نیرو گستران خراسان می باشد که علاوه بر این نمایندگی باتری های شرکت صبا باتری و سپاهان باتری را نیز عهده دار می باشد. تمامی باتری ماشینی که در این نمایندگی عرضه می شود، از باتری های مرغوب و باکیفیت بوده و همگی دارای گارانتی می باشند.

باتری توربو موجود در این نمایندگی در آمپرهای ۵۰ آمپر، ۵۵ آمپر، ۶۰ و ۶۶ آمپر، ۷۰ و ۷۴ آمپر، ۹۰ و ۱۰۰ آمپر، ۱۲۰ و ۱۵۰ آمپر و میز ۱۷۰ و ۲۰۰ آمپر به مشتریان گرامی عرضه می شود.

 

 

خرید باطری راکت

جهت خرید باطری راکت، اگر تمایل به خرید اینترنتی و آنلاین این باتری را دارید می توانید از وب سایت فروشگاه اینترنتی بازار باتری دیدن نمایید و بر اساس آمپر مورد نیاز ، باتری راکت خرید نمایید. کارشناسان فروشگاه امداد باتری ایران در خدمت مشتریان گرامی می باشند و آماده ارائه خدمات و یا راهنمایی در زمینه انتخاب بهترین برند باتری و یا مناسب ترین باتری برای خودور شما می باشند.

شایان ذکر است که قیمت های اعلام شده در جدول زیر، با دریافت باتری داغی اجباری محاسبه شده است. در صورت نداشتن داغی به ازای هر آمپر ۳,۳۰۰ تومان از مشتری دریافت می شود.

 

 

لسیت قیمت باطری اتمی راکت Rocket :

 

 

آمپر

قیمت (برحسب تومان) با دریافت باتری اسقاط

باتری ۵۰ آمپر راکت
۳۱۵,۰۰۰
باتری ۵۵ آمپر راکت
۳۴۵,۰۰۰
باتری ۶۰ آمپر راکت
۳۷۵,۰۰۰
باتری ۶۶ آمپر راکت
۴۱۵,۰۰۰
باتری ۷۰ آمپر راکت
۴۴۰,۰۰۰
باتری ۷۴ آمپر راکت
۴۶۵,۰۰۰
باتری ۹۰ آمپر راکت
۵۴۰,۰۰۰
باتری ۱۰۰ آمپر راکت
۶۰۰,۰۰۰
باتری ۱۲۰ آمپر راکت
۷۲۰,۰۰۰
باتری ۱۵۰ آمپر راکت
۹۰۰,۰۰۰
باتری ۱۷۰ آمپر راکت
۱,۰۲۰,۰۰۰
باتری ۲۰۰ آمپر راکت ۱,۲۰۰,۰۰۰