مشخصات باطری توربو

 

نمایندگی فروش باتری تربو لیست قیمت باطری توربو نیرو گستران خراسان خرید باطری توربوباتری توربو محصول شرکت نیرو گستران خراسان می باشد که در آمپرهای 50 آمپر، 55 آمپر، 60 و 66 آمپر، 70 و 74 آمپر، 90 و 100 آمپر، 120 و 150 آمپر و میز 170 و 200 آمپر تولید و وارد بازار باتری می شود. این باتری ها دارای گارانتی معتبر بوده و در بین باطری های ایرانی از کیفیت بالایی برخوردار است. شرکت امداد باتری ایران، از نمایندگان رسمی فروش باتری توربو در بازار می باشد و هم اکنو در آمپرهای زیر توسط به فروش می رسد.

این باتری ایرانی ، قابلیت استفاده در انواع خودروهای ایرانی و خارجی از جمله انواع پراید، انواع پژو در تمام تیپ ها، انواع سمند، تیبا، رنو، برلیانس، کیا، ون، هیوندای، چانگان، بسترن، مزدا، اپل، پورشه، مرسدس بنز، بی ام دبلیو، لکسوس، نیسان، سانگ یانگ، مازراتی، میتسوبیشی، لیفان، آلفا رومئو، چری، ام جی، تویوتا، دنا، هایما و … را دارا می باشد.

 

فروش باتری توربو

شرکت امداد باتری ایران، به عنوان نمایندگی رسمی سپاهان باتری، صبا باتری و نیرو گستران خراسان، عرضه کننده انواع باتری های این شرکت های تولید کننده باطری در آمپرهای مختلف بوده و کلیه باتری های عرضه شده توسط این نمایندگی، اعم از باتری های ایرانی یا باتری های کره ای، دارای گارانتی معتبر می باشند.

جهت خرید باطری توربو، چنانچه قصد خرید این باتری به صورت آنلاین را دارید می توانید به صورت اینترنتی از وب سایت فروشگاه بازار باتری خرید نمایید. جهت استعلام قیمت باتری توربو و یا اطلاع از موجودی آن با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل نمایید.

 

کیفیت باتری توربو

ذکر این نکته ضروری است که بعضی از سایت ها از نام برند و نام باطری سوء استفاده کرده و با عناوین صادراتی و برند درجه یک و دو این باطری ها را به مشتریان ارائه می کنند. در حالی که این باتری ها فرقی با یکدیگر نداشته و دارای کیفیت مشابه و خط تولید یکسان می باشند و فقط لیبل و برچسبی که بر روی باتری نصب می شود متفاوت می باشد، به گونه ای که باتری توربو و ولگا با باتری ولتا کیفیتی مشابه داشته و هر سه دارای یک خط تولید می باشند.

شایان ذکر است که قیمت های اعلام شده در جدول زیر، با دریافت باتری داغی اجباری محاسبه شده است. در صورت نداشتن داغی به ازای هر آمپر 3,300 تومان از مشتری دریافت می شود.

 

لسیت قیمت باطری اتمی توربو

 

آمپر باتری های توربو
قیمت (برحسب تومان) با دریافت باتری اسقاط
باتری 45 آمپر توربو تماس بگیرید
باتری 50 آمپر توربو
تماس بگیرید
باتری 55 آمپر توربو
تماس بگیرید
باتری 60 آمپر توربو
تماس بگیرید
باتری 66 آمپر توربو
تماس بگیرید
باتری 70 آمپر توربو
تماس بگیرید
باتری 74 آمپر توربو
تماس بگیرید
باتری 90 آمپر توربو
تماس بگیرید
باتری 100 آمپر توربو
تماس بگیرید
باتری 120 آمپر توربو تماس بگیرید
باتری 150 آمپر توربو
تماس بگیرید
باتری 170 آمپر توربو
تماس بگیرید
باتری 200 آمپر توربو تماس بگیرید