قیمت باطری توربو

مشخصات باطری توربو

 

باتری توربو محصول شرکت نیرو گستران خراسان می باشد که در آمپرهای ۵۰ آمپر، ۵۵ آمپر، ۶۰ و ۶۶ آمپر، ۷۰ و ۷۴ آمپر، ۹۰ و ۱۰۰ آمپر، ۱۲۰ و ۱۵۰ آمپر و میز ۱۷۰ و ۲۰۰ آمپر تولید و وارد بازار باتری می شود. این باتری ها دارای گارانتی معتبر بوده و در بین باطری های ایرانی از کیفیت بالایی برخوردار است. شرکت امداد باتری ایران، از نمایندگان رسمی فروش باتری توربو در بازار می باشد و هم اکنو در آمپرهای زیر توسط به فروش می رسد.
این باتری ایرانی ، قابلیت استفاده در انواع خودروهای ایرانی و خارجی از جمله انواع پراید، انواع پژو در تمام تیپ ها، انواع سمند، تیبا، رنو، برلیانس، کیا، ون، هیوندای، چانگان، بسترن، مزدا، اپل، پورشه، مرسدس بنز، بی ام دبلیو، لکسوس، نیسان، سانگ یانگ، مازراتی، میتسوبیشی، لیفان، آلفا رومئو، چری، ام جی، تویوتا، دنا، هایما و … را دارا می باشد.

 

فروش باتری توربو

 

شرکت امداد باتری ایران، به عنوان نمایندگی رسمی سپاهان باتری، صبا باتری و نیرو گستران خراسان، عرضه کننده انواع باتری های این شرکت های تولید کننده باطری در آمپرهای مختلف بوده و کلیه باتری های عرضه شده توسط این نمایندگی، اعم از باتری های ایرانی یا باتری های کره ای، دارای گارانتی معتبر می باشند.

جهت خرید باطری توربو، چنانچه قصد خرید این باتری به صورت آنلاین را دارید می توانید به صورت اینترنتی از وب سایت فروشگاه بازار باتری خرید نمایید. جهت استعلام قیمت باتری توربو و یا اطلاع از موجودی آن با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل نمایید.

 

شایان ذکر است که قیمت های اعلام شده در جدول زیر، با دریافت باتری داغی اجباری محاسبه شده است. در صورت نداشتن داغی به ازای هر آمپر ۳,۳۰۰ تومان از مشتری دریافت می شود.

 

لسیت قیمت باطری اتمی توربو :

 

 

آمپر

قیمت (برحسب تومان) با دریافت باتری اسقاط

باتری ۵۰ آمپر توربو
۳۱۵,۰۰۰
باتری ۵۵ آمپر توربو
۳۴۵,۰۰۰
باتری ۶۰ آمپر توربو
۳۷۵,۰۰۰
باتری ۶۶ آمپر توربو
۴۱۵,۰۰۰
باتری ۷۰ آمپر توربو
۴۴۰,۰۰۰
باتری ۷۴ آمپر توربو
۴۶۵,۰۰۰
باتری ۹۰ آمپر توربو
۵۴۰,۰۰۰
باتری ۱۰۰ آمپر توربو
۶۰۰,۰۰۰
باتری ۱۲۰ آمپر توربو ۷۲۰,۰۰۰
باتری ۱۵۰ آمپر توربو
۹۰۰,۰۰۰
باتری ۱۷۰ آمپر توربو
۱,۰۲۰,۰۰۰
باتری ۲۰۰ آمپر توربو ۱,۲۰۰,۰۰۰