انواع باتری های کره ای

فروش باطری کره ای با کیفیت درجه یک

 

باطری های کره ای در چند سال اخير از مقبوليت فراواني در بازار ايران برخوردار بوده، لذا فروشگاه امداد باطری ايرانیان، در راستای اصل مشتري مداری و احترام به سليقه مشتريان، اقدام به فروش انواع باطری کره ای در آمپرهای مختلف نموده است از جمله باتری های :

باطری دلکور (باتری دلکور)

نمایندگی فروش باطری های کره ای خرید باتری ماشین کره ای

باطری اطلس بي ايکس (باتری اطلس BX)
باطری جگوار (باتری جگوار)
باطری هانکوک (باتری هانکوک)
باطری چيتا (باتری چیتا)
باطری تايگر (باتری تایگر)
باطری پوما (باتری پوما)
باطری سولايت (باتری سولایت)
باطری شارک (باتری شارک)
باطری سين (باتری سین)
باطری رويال (باتری رویال)
باطری سوپر دياموند (باتری سوپر دیاموند)
باطری سيلور (باتری سیلور)
باطری راکت (باتری راکت)
باطری گلوبال (باتری گلوبال)
باطری لاجيکس (باتری لاجیکس)
باطری اور استارت (باتری اور استارت)

 

خرید باطری کره ای

مشترياني که از باطري هاي کره اي استفاده مي کنند، جهت تهيه آن مي توانند با امداد باتری ايرانیان تماس حاص نموده و باطری را در محل مورد نظر خود دريافت نمايند، مشتريان علاوه براين، جهت نصب باطري مورد نظر می توانند از کمک کارشناسان متخصص و باتجربه اين مرکز بهره مند شوند.

شایان ذکر است که این باطری ها به صورت اورجینال در آمپرهای گوناگون و برای انواع خوروهای داخلی ، ایرانی و نیز خودروهای خارجی با مناسبت ترین و نازلترین قیمت ها عرضه می شوند.

باطری های خارجی عرضه شده در این فروشگاه ، با گارانتی شش ماهه و باتری های ایرانی با گارانتی 18 ماهه عرضه می شوند. این باطری ها از بهترین و با کیفیت ترین باتری های موجود در بازار به مشتریان گرامی ارائه می شوند.

جهت ارتباط با کارشناسنان فنی، یا کارشناسان فروش ما و یا استعلام آخرین قیمت باتری خودرو در بازار ، با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

 

تلفن ثابت : 55363510-021

تلفن ثابت : 55363511-021

شماره موبایل : 09211500560

لیست قیمت باتری های کره ای

جهت خرید آنلاین انواع باتری های کره ای با کیفیت درجه یک و ای اطلاع از آخرین قیمت باطری های کره ای در بازار باتری بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید :

خرید باطری کره ای درجه یک