باتری ماشین های سنگین

قیمت باتری خودروهای سنگین

 

قیمت و فروش باطری ماشین های سنگین در امداد باتری ایران

 

امداد باتری ایران، عرضه کننده انواع باتری خودروهای سنگین از جمله، کامیون، کشنده، تریلر، اتوبوس، کمپرسی، آمیکو، ولوو، ایسوزو، کامیونت و …  می باشد.
همانطور که می دانید توان باتری خودروهای معمولی ۱۲ ولت است و برای خودروهای سنگین از برق ۲۴ ولت استفاده می شود، با این حال برق ۲۴ ولت در ماشین های سنگین جدید و قدیم متفاوت می باشد. در خودروهای سنگین امروزی، کلیه قطعات و تجهیزات الکتریکی از جمله استارت و دینام و چراغ ها ۲۴ ولت است این در حالی است که در خودروهای قدیم فقط استارت ۲۴ ولت بوده است.vehicle-car-battery

روش کار خودروهای سنگین قدیمی این گونه بوده است که دو باطری به صورت موازی به هم وصل بوده تا بتوانند بارهای الکتریکی مورد نیاز را تامین کنند. ولتاژ سیستم خودرو ۱۲ ولت است ولی تنها در لحظه ای که سوئیچ استارت زده می شود، رله تبدیل باطری، به صورت خودکار دو باطری را به صورت سری به همدیگر متصل کرده و ولتاژ ۲۴ ولت برای استارتر ۲۴ ولت را تامین می کند. بقیه مصرف کننده های بار الکتریکی در همان زمان از ولتاژ ۱۲ ولت استفاده می کنند.

مشتریان محترم جهت تهیه ی باطری خودروهای سنگین از جمله باطری کامیون و کامیونت، باطری وانت مثل نیسان وانت، پیکان وانت، وانت باردو و … انواع کشنده با برندهای اسکانیا ، ولوو ، کامیون کشنده فاو ، کشنده رنو ، کشنده آمیکو ، کشنده سی اند سی ، کمپرسی بنز و آمیکو ، کمپرسی ایویکو و البرز ، کامیون باری ، کامیونت ایویکو ، ایسووز ، هیوندای، کاویان ، کامیون بنز ، کشنده ماز ، کامیون دانگ فنگ و … و نیز انتخاب باتری ایرانی یا باتری های خارجی برای خودروهای ایرانی یا خارجی در آمپرهای مختلف با کارشناسان امداد باطری ایران با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید: 

 

شماره های ثابت : ۵۵۳۶۳۵۱۰ – ۵۵۳۶۳۵۱۱-۰۲۱

تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۵۰۰۵۶۰