باطری ولتا – قیمت باتری ولتا Volta

فروش باطری ولتا

 

امداد باتری ایران، به عنوان نماینده رسمی باطری ولتا (شرکت نیرو گستران خراسان)، سپاهان باطری و باتری صبا و نیز باتری های کره ای بوده و کلیه باتری های این مرکز اعم از باتری های ایرانی و کره ای دارای کارت گارانتی معتبر می باشند.

 

مشخصات باتری ولتا

 

امداد باتری ایران، مرکز توزیع، نصب، تعویض و فروش انواع باتری  و نیز عرضه کننده باتری ولتا در آمپرهای گوناگون برای خودروی شما می باشد. باطری ولتا VOLTA از نوع باتری های اتمی خشک بوده و محصول شرکت نیرو گستران خراسان می باشد. این باتری در آمپرهای مختلف از قبیل ۵۰ آمپر – ۵۵ آمپر – ۶۰ آمپر -۶۶ آمپر – ۷۰ آمپر – ۷۴ آمپر – ۷۵ آمپر – ۹۰ آمپر – ۱۱۰- آمپر – ۱۲۰- آمپر – ۱۵۰ آمپر – ۱۷۰ آمپر و ۲۰۰ آمپر برای کلیه خودروهای سبک و سنگین تولید و عرضه می شود. شایان ذکر است که این باتری برای انواع خودروها و محصولات شرکت های تولید کننده خودروی ایرانی از قبیل ایران خودرو ، پارس خودرو ، مدیران خودرو ، سایپا و نیز انواع پژو، انواع پراید ، انواع سمند ، ال۹۰ ، ام وی ام و غیره قابل استفاده می باشد.

کارشناسان فنی مرکز امداد باطری ایران، جهت انتخاب بهترین باتری برای اتومبیل شما، آماده ارائه راهنمایی می باشند. جهت خرید، نصب، تعویض و یا استعلام آخرین قیمت باتری ماشین با مرکز امداد باتری ایران در تماس باشید. شایان ذکر است جهت تعویض باتری خودرو، مشتری می بایست باتری داغی را تحویل واحد مربوطه نماید. جهت خرید باتری به صورت اینترنتی می توانید از بزرگترین فروشگاه اینترنتی بازار باتری دیدن نمایید. در صورتی که نیاز به مشاوره برای انتخاب و خرید بهترین و مناسبت ترین باتری برای خودروی خود می باشید، می توانید با شماره تلفن های زیر از مشاوره کارشناسان ما به صورت رایگان استفاده نمایید.

 

 

فهرست قیمت باتری ولتا در آمپرهای مختلف:

 

ذکر این نکته ضروری است که قیمت ها با دریافت باتری اسقاطی ( باطری داغی ) درج شده است. در صورت نداشتن باطری کهنه، به ازای هر آمپر ۳۰۰۰ تومان از مشتری دریافت می شود.

 

 

آمپر قیمت باتری (برحسب تومان)
۴۵ آمپر سیلد
۵۰ آمپر سیلد
۵۵ آمپر ساعت سیلد
۷۵,۹۰۰
۵۸ آمپر ساعت سیلد
۷۵,۲۰۰
۶۰ آمپر سیلد
۸۲,۸۰۰
۶۰ آمپر  ساعت اسید با شارژ
۷۷,۷۰۰
۷۰ آمپر ساعت  اسید با شارژ
۷۴ آمپر ساعت سیلد
۱۰۲,۰۰۰
۷۴ آمپر ساعت  اسید با شارژ
۹۵,۹۰۰
۸۸ آمپر ساعت اسید   با شارژ
۱۱۰ آمپر ساعت
۱۵۰ آمپر ساعت
۱۸۰ آمپر ساعت
۲۰۰ آمپر ساعت

 

جهت خرید بهترین و مناسب ترین باتری برای خودروی خود، اعم از باتری ایرانی و یا خارجی و یا اطلاع از آخرین قیمت باتری خودرو در بازار با کارشناسان ما با شماره های زیر تماس حاصل نمایید :

 

۰۲۱-۵۵۳۶۳۵۱۰

 

۰۲۱-۵۵۳۶۳۵۱۱

 

تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۵۰۰۵۶۰