باطری ولتا – قیمت باتری ولتا Volta

فروش باطری ولتا

 

امداد باتری ایران، به عنوان نماینده رسمی باطری ولتا (شرکت نیرو گستران خراسان)، سپاهان باطری و باتری صبا و نیز باتری های کره ای بوده و کلیه باتری های این مرکز اعم از باتری های ایرانی و کره ای دارای کارت گارانتی معتبر می باشند.

 

مشخصات باتری ولتا

 

امداد باتری ایران، مرکز توزیع، نصب، تعویض و فروش انواع باتری  و نیز عرضه کننده باتری ولتا در آمپرهای گوناگون برای خودروی شما می باشد. باطری ولتا VOLTA از نوع باتری های اتمی خشک بوده و محصول شرکت نیرو گستران خراسان می باشد. این باتری در آمپرهای مختلف از قبیل ۵۰ آمپر – ۵۵ آمپر – ۶۰ آمپر -۶۶ آمپر – ۷۰ آمپر – ۷۴ آمپر – ۷۵ آمپر – ۹۰ آمپر – ۱۱۰- آمپر – ۱۲۰- آمپر – ۱۵۰ آمپر – ۱۷۰ آمپر و ۲۰۰ آمپر برای کلیه خودروهای سبک و سنگین تولید و عرضه می شود. شایان ذکر است که این باتری برای انواع خودروها و محصولات شرکت های تولید کننده خودروی ایرانی از قبیل ایران خودرو ، پارس خودرو ، مدیران خودرو ، سایپا و نیز انواع پژو، انواع پراید ، انواع سمند ، ال۹۰ ، ام وی ام و غیره قابل استفاده می باشد.

کارشناسان فنی مرکز امداد باطری ایران، جهت انتخاب بهترین باتری برای اتومبیل شما، آماده ارائه راهنمایی می باشند. جهت خرید، نصب، تعویض و یا استعلام آخرین قیمت باتری ماشین با مرکز امداد باتری ایران در تماس باشید. شایان ذکر است جهت تعویض باتری خودرو، مشتری می بایست باتری داغی را تحویل واحد مربوطه نماید. جهت خرید باتری به صورت اینترنتی می توانید از بزرگترین فروشگاه اینترنتی بازار باتری دیدن نمایید. در صورتی که نیاز به مشاوره برای انتخاب و خرید بهترین و مناسبت ترین باتری برای خودروی خود می باشید، می توانید با شماره تلفن های زیر از مشاوره کارشناسان ما به صورت رایگان استفاده نمایید.

شماره تماس جهت مشاوره، خرید و انتخاب بهترین باطری مناسب برای خودروهای ایرانی و خارجی

 

۵۵۳۶۳۵۱۰

۵۵۳۶۳۵۱۱

۰۹۱۲۱۵۰۰۵۶۰

ارسال به تمامی مناطق تهران به صورت رایگان
(حتي روزهاي تعطيل)