قیمت باطری پوما

قیمت باتری پوما کره جنوبی

 

باتری های عرضه شده در فروشگاه امداد باتری ایران، از بهترین و باکیفیت ترین باتری های موجود در بازار بوده و کلیه باتری های ایرانی و خارجی دارای گارانتی معتبر می باشند. این باتری ها با مناسب ترین تاریخ مصرف باطری به مشتریان گرامی عرضه می شود. مناسب ترین و بهترین باتری پوما را از ما بخواهید.

همانطور که می دانید، باتری اتمی پوما، یکی از محصولات باکیفیت و مرغوب شرکت دلکور کره جنوبی می باشد. این باتری ها توسط شرکت امداد باتری ایران، به مدت ۶ ماه گارانتی می شود و در آمپرهای مختلف در این فروشگاه موجود می باشد.
فروشگاه امداد باتری ایران، نماینده رسمی فروش باتری پوما در آمپرهای مختلف می باشد. این باتری ها تقلبی در این فروشگاه نداشته و به صورت اصل به مشتریان عرضه می شود. این باتری برای انواع خودروهای داخلی مانند انواع پراید، انواع پژو، سمند، تیبا، ال ۹۰ و … نیز برای انواع خودروهای وارداتی از قبیل انواع مرسدس بنز، بی ام دبلیو، انواع هیوندای، انواع تویوتا، لکسوس، پورشه، لیفان، جیلی، ام وی ام و … قابل استفاده است.
این فروشگاه علاوه بر فروش باتری پوما، سایر باطری های کره ای از قبیل باتری دلکور، چیتا، باطری گلوبال، باطری سولایت، هانکوک، دلکور، اور استارت، سوپر دیاموند، لاجیکس و … را به مشتریان گرامی عرضه می کند.

 

لیست زیر، قیمت به روزترین و باکیفیت ترین باتری پوما در آمپرهای گوناگون در بازار می باشد. قیمت های اعلام شده با دریافت باتری فرسوده محاسبه شده است.

 

آمپر

قیمت (برحسب تومان)

باطری ۱۲ ولت ۳۵ آمپر ساعت
۱۵۵,۰۰۰
باطری ۱۲ ولت ۴۵ آمپر ساعت
۱۸۵,۰۰۰
باطری ۱۲ ولت ۵۵ آمپر ساعت
۲۱۵,۰۰۰
باطری ۱۲ ولت ۶۰ آمپر ساعت ۲۳۵,۰۰۰
باطری ۱۲ ولت ۶۶ آمپر ساعت
۲۵۰,۰۰۰
باطری ۱۲ ولت ۷۰ آمپر ساعت ۲۷۰,۰۰۰
باطری ۱۲ ولت ۹۰ آمپر ساعت
۳۴۶,۰۰۰
باطری ۱۲ ولت ۱۰۰ آمپر ساعت
۳۹۰,۰۰۰
باطری ۱۲ ولت ۱۲۰ آمپر ساعت
۴۷۰,۰۰۰
باطری ۱۲ ولت ۱۵۰ آمپر ۵۷۰,۰۰۰
باطری ۱۲ ولت ۲۰۰ آمپر ساعت ۷۷۰,۰۰۰

جهت خرید بهترین و مناسب ترین باتری برای خودروی خود، اعم از باتری ایرانی و یا خارجی و ای اطلاع از آخرین قیمت باتری خودرو در بازار با کارشناسان ما با شماره های زیر تماس حاصل نمایید :

 

 

۰۲۱-۵۵۳۶۳۵۱۰

۰۲۱-۵۵۳۶۳۵۱۱

تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۵۰۰۵۶۰