باتری های AGM دلکور کره در آمپرهای مختلف
باتری های AGM دلکور کره
ژوئن 3, 2019
Show all
همه چیز درباره باطری خودروهای سنگین و باطری های HD

همه چیز درباره باطری خودروهای سنگین و باطری های HD

درباره باتری های HD چه می دانید؟

 

باطری های HD و ویژگی های آندر باتری های HD یا مقاوم در برابر ارتعاش، از جدا کننده های فایبرگلاس جهت حفاظت کامل از صفحات مثبت استفاده می گردد.
عمر مفید این باتری در سیکل های شارژ / دشارژ مورد محاسبه قرار گرفته که تقریبا دو برابر باتری های معمولی می باشد. این باتری های علاوه بر این، دارای جداکننده های پاکتی بوده و لایه ها دارای عمر مفید بالای می باشند.

این نوع باتری ها دارای یک قلاب ریخته گری می باشند که از حرکات صفحات (المنت های باتری) نسبت به مجموعه قاب باطری جلوگیری به عمل می آورد.
بر اساس استاندارد، این نوع از باطری ها می بایست دارای مقاومت در مدت 20 ساعت ارتعاش سینوسی و در فرکانس 22 هرتز و حداکثر شتاب برابر 6g باشند. این نوع شرایط تقریباً 10 برابر سخت تر از نوع مشابه آن در سایر باتری های استاندارد می باشد.

باطری های بدون نیاز به نگهداری و ویژگی آنها

در واقع باید گفت باطری های اچ دی HD (به انگلیسی heavy duty) باطری های بدون نیاز به نگهداری (باتری سیلد) بوده و در مقابل ارتعاش بسیار مقاوم می باشد.

باتری های مقاوم در برابر ارتعاش (HD) در خودروهای تجاری و صنعتی همانند کامیون ها، ماشین آلات راه سازی و تراکتورها و نیز در ادوات و ماشین آلات کشاورزی و جنگلبانی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

باتری های HD-Extra دارای مشخصه های بیشتری نظیر عمر مفید بالا و قابلیت بسیار مناسب در استارت سرد ( بازده 20 درصد بیشتر از قدرت ذخیره شده) نیز می باشند که جهت مقاومت در برابر سطوح بالایی از بارهای موجود طراحی شده اند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *