ملزوماتی که می‌توان شرایط باتری ماشین را کنترل کرد

ابزارهای جانبی مورد نیاز پس از خرید و یا تعویض باتری ماشین

 

 

بعد از تهیه باتری جدید برای خودروی خود به تعدادی ابزار نیاز دارید که در این مقاله به آنها اشاره شده است. این ابزارها برای کنترل شرایط باتری ضروری هستند. آنها در شناسایی، تعمیر و مشکلات احتمالی که ممکن است پیش بیاید، به شما کمک خواهند نمود.

 

 

دستگیره

اولین و مهمترین چیزی که باید در باتری در نظر گرفته شود، دستگیره است. بعضی باتری‌ ها دستگیره مخصوص خود را دارند اما برخی از آنها فاقد آن هستند پس در چنین مواردی، در صورتی که باتری خریداری شده دارای دستگیره نیست می‌ توانید آن را جداگانه تهیه نمایید. این ابزار مفیدی برای باتری پاک کردن باطری در هر محفظه ای که نیاز دارید، خواهد بود.

 

شارژر ذخیره کننده

ابزار مهم دیگری که پیشنهاد می‌شود شارژر ذخیره کننده است. با کمک شارژر ذخیره کننده می‌توانید به طور موقت باتری را شارژ کنید و از تخلیه شارژ آن در صورتی که ماشین مدت زمان زیادی غیرفعال است، استفاده نمایید.

 

 

شارژر شناور

شارژر شناور ابزار مهم دیگری است که به نظارت بر وضعیت باتری اتومبیل و اطمینان از عملکرد مناسب آن کمک می‌کند.

 

 

 استارتر خودکار (Jump Starter)

استارتر خودکار یکی دیگر از تجهیزات مهم است. با داشتن این استارتر می‌توانید سریعاً بدون نیاز به اتصال دو اتومبیل به یکدیگر استارت بزنید.

جهت نصب باتری ماشین و یا بررسی شرایط و وضعیت باتری خودور خود، می توانید با مراجعه به فروشگاه امداد باتری ایران، نسبت به رفع نوافص و یا عیوب احتمالی باتری ماشین خود اقدام نمایید. همکاران ما در واحد فنی فروشگاه امداد باتری آماده ارائه هرگونه خدمات خودرویی از قبیل نصب باتری، مکانیک خودرو ، شارژ باتری کولر ماشین، عیب یابی خودرو با دستگاه اتوماتیک دیاگ، فروش تایر خودرو می باشد. جهت ارتباط با همکاران ما از طریق شماره های ذیل تماس حاصل نمایید :

 

۰۲۱-۵۵۳۶۳۵۱۰

۰۲۱-۵۵۳۶۳۵۱۱

۰۹۱۲۱۵۰۰۵۶۰

منبع : alow battery

دیدگاه ها بسته شده است